poniedziałek, 20 stycznia 2014

Treasure Hunt Bookshelf (4)

Miałam wrzucić następne zdjęcie albo w czwartek (równo tydzień od rozpoczęcia haftowania) albo gdy skończę pierwszą stronę. Ale nie mogłam się powstrzymać ;)


Jak widać eksperymentuję z parkowaniem nitek. Nie powiem, ma to swoje plusy ale już zdarzyło mi się zaparkować zupełnie bez sensu trzy nitki tego samego koloru ;/ I niestety nie udało mi się złapać na zdjęciu jak pięknie skrzy się ta hmmm kometa (?) dzięki Kreinikowi.

9 komentarzy:

 1. Ach i och i w ogóle ....
  ja przy parkowaniu miałam taki sam problem jak Ty że kilka jednego koloru parkowałam, rozwiązałam to tak że na schemacie biorę w czerwone kółko krzyżyk który jest właśnie zaparkowany i w momencie kiedy zaczynam nową nitkę sprawdzam czy już jej nie mam czekającej

  OdpowiedzUsuń
 2. Będę wpadać i kibicować! Czekam na kolejny wpis:)

  OdpowiedzUsuń
 3. Ale idziesz jak burza :) Ja też kupiłam ten schemat i to w wersji największej :D maaatko, życia nie starczy:) I ręce mnie swędzą żeby rzucić wszystko inne i już natychmiast do tego siadać :)

  Będę zaglądać i kibicować :)

  A na czym wyszywasz?

  OdpowiedzUsuń
 4. Jeszcze ja :D poszłam obejrzeć swój schemat i u mnie nie ma Kreinika:( Ja ma wersję Large, Ty wyszywasz Normal? Chyba niemożliwe żeby w jednym był a w drugim nie?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. a dokładnie o tym samym pomyślałam że ja kompletując nitki nie zauważyłam krenika :(

   Usuń
  2. To mnie zaskoczyłyście, że w wersji dla hardcorowców nie ma Kreinika. Też rozważałam wersję Large ale spojrzałam bardzo realistycznie na ilość stron i jednak zdecydowałam się na normalną wersję.

   Yenulka, wyszywam na kanwie DMC (to chyba aida, o ile dobrze rozumiem te nazewnictwa) 25ct.

   Usuń
  3. no proszę, to zaskoczenie - ja też chce Kreinika :D

   a mogłabyś pokazać kawałek schematu gdzie jest użyty Kreinik? chodzi mi o porównanie np komety u Ciebie i u mnie, może sobie zastąpię jakiś kolor Kreinikiem? Będę bardzo wdzięczna za pomoc.

   Usuń
  4. nie ma problemu :) Już wysyłam maila :)

   Usuń
 5. Dzięki - email dotarł i okazuje się że nawet oznaczenia kolorów masz inne - to by mnie nie ruszało,ale Kreinika zazdroszczę bo ja bardzo lubię te nici i efekt jaki dają. Na pewno nie szarpnę się na zakupienie drugiego schematu do tego samego obrazka, ale jak bym przed zakupem wiedziała że w Normal jest kreinik a w Large nie, to raczej kupiłabym normal :D

  OdpowiedzUsuń