sobota, 25 stycznia 2014

Znowu notka i zdjęcie ;)

Oj, chyba macie już dość tych moich notek i zdjęć półki z książkami ;) Ale obiecuję, że to ostatnia notka na dłuższy czas, bo jutro wyjeżdżam na ferie i plan jest żeby wrócić dopiero za 3 tygodnie. Czyli przez bite 3 tygodnie nie postawię ani jednego krzyżyka w moim najnowszym hafcie :( Ale za to biorę maskę florencką i mam nadzieję trochę ją nadgonić ;)

Ale nie o tym chciałam. Dwa dni temu wpadłam na pewien pomysł dokumentowania postępu prac w hafcie z półką z książkami. Będę robić zdjęcia nie tylko jak rośnie haft, ale także moja córka wraz z nim. Nie ma się co czarować, ukończenie tego haftu zajmie mi lata. Więc fajnie będzie spojrzeć na to pierwsze zdjęcie gdy była wyszyta dopiero jedna strona i jaka wtedy mała była córcia. Kto wie, może gdy uda mi się dokończyć to narybek się powiększy ;)

Bez dalszych wstępów, oto debiut mojej córki na blogu ;)


Haft - 1 strona
Córcia - 8 miesięcy

Oczywiście zdjęcie en face trafi do rodzinnego albumu ;)

5 komentarzy:

 1. super pomysł :) rozwój młodej damy będzie oddawał ilość czasu jaki trzeba poświęcić na krzyżyki :)

  OdpowiedzUsuń
 2. oj skala jest interesująca :D dużo jeszcze przed tobą, ale super się zapowiada haft, wiec hafcik będzie rósł razem z Twoją córeczką :)

  OdpowiedzUsuń
 3. No w tym zestawieniu dopiero widać jak ogromne dzieło powstaje. Fajny pomysł z tą dokumentacją.

  OdpowiedzUsuń
 4. Haft będzie miał piękne kolory :) a zdjęcie z córcią jest świetne, pokazuje skalę obrazu :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Bardzo ciekawa forma dokumentacji :)
  PS. Podaj mi proszę swój email, bo przejrzałam pocztę z bloga Duży Format i nie wiem które zapytanie o przyjęcie jest Twoje :/ Przepraszam że tak długo trwało... :)

  OdpowiedzUsuń